Darmowa dostawa na terenie PL od 400zł

Kup teraz i zapłać za 30 dni PayPo

navigate_next
O marce

Bigordi to rodzinna firma zlokalizowana w okolicach Przemyśla. Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, które w pełni rozumie, że najlepszą inwestycją w naszą przyszłość są ludzie, którzy poświęcają swój czas i angażują całą swoją pasję w uszycie każdej naszej torebki. Ciężka praca całego naszego zespołu, ludzki talent oraz determinacja to główne składniki wszystkich torebek, które opuszczają naszą linię produkcyjną, aby trafić do Ciebie i spełnić Twoje najwyższe oczekiwania. To właśnie dzięki osobom, które pracują w Bigordi każdy detal w naszych torebkach jest dopieszczany z uwagą i precyzją, którą można osiągnąć tylko w czasie ręcznej produkcji. 

‘Szycie to nasze życie’

Dlatego Bigordi kieruje się wartościami rodzinnymi opartymi o szacunek do każdej osoby oraz docenienie jej ciężkiej pracy. W naszej firmie zarówno każda para rąk jak i każda głowa to niezastąpione źródło kreatywności, którą wpisujemy w każdy nasz projekt. Na samym początku więc chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pracownikom i obiecać im, że ich radość z pracy jest tak samo ważnym wyznacznikiem naszego sukcesu jak i ilość sprzedanych przez nas torebek.

Bigordi czuję odpowiedzialność nie tylko w stosunku do osób, które stanowią część naszej rodziny, ale także do naszych Klientów. W związku z tym przywiązujemy szczególną uwagę do tego , w jaki sposób nasze torebki odbierane są przez klientów, którzy zaufali naszej marce i wspierają rozwój naszego biznesu w zgodzie z naszymi wartościami. Naszym celem i zobowiązaniem wobec Ciebie jest to, aby każda z naszych torebek prezentowała się dobrze i służyła Ci przez lata, niezależnie od tempa Twojego życia. Aby spełnić tę obietnicę, stawiamy przede wszystkim na jakość jako jedną z najważniejszych cech  naszych produktów i zdecydowaliśmy, aby każdy z nich był szyty ręcznie przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Doświadczenie naszych włoskich partnerów przekłada się też na estetyczne walory naszych torebek, które są zarówno przyjazne oku jak i są w stanie wytrzymać test czasu, zachowując jednocześnie swój unikatowy wygląd i swoją funkcjonalność.

Chociaż Włochy kojarzą się większości ludzi z produkcją wysokiej jakości skóry wołowej, Bigordi postanowiło wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z negatywnym wpływem produkcji skóry na środowisko i świadomie wybrało skórę ekologiczną jako materiał, z którego produkujemy wszystkie nasze torebki.

‘Skóra ekologiczna to materiał bardziej przyjazny środowisku niż skóra pochodzenia zwierzęcego’ – Pulse of the Fashion Industry Report, 2017

Skóra pochodzenia zwierzęcego jest tradycyjnie określana jako skutek uboczny produkcji mięsa - jednak rachunek sumienia przemysłu modowego zawarty w raporcie przygotowanym w ramach Copenhagen Fashion Summit sugeruje, że produkowanie odzieży i obuwia ze skóry naturalnej jest bezpośrednio związane z dramatycznym wpływem jaki na środowisko ma hodowla zwierząt na skalę przemysłową. Jako że kolejne 10 lat to czas krytyczny dla odwrócenia i zniwelowania skutków jakie na środowisko miał przemysł modowy, czujemy się zobowiązani, aby nasze działanie miały pozytywny wpływ na osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju. Chcemy zatem, aby Bigordi stanowiło przykład dla polskich przedsiębiorstw i dowód na to, że prowadzenie biznesu bliżej natury to najbardziej odpowiedni krok do tworzenia produktów używanych przez Klientów z dumą i czystym sumieniem.

Jesteśmy na początku drogi do osiągnięcia naszych ambitnych celów i chcielibyśmy Cię zaprosić do wspólnej podróży.