Darmowa dostawa na terenie PL od 400zł

Kup teraz i zapłać za 30 dni PayPo

ŁAŃCUCHY DO TOREBKI 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Łańcuszek na ramię do torebki

  • Łańcuszek zapinany na karabińczyki, dostępny do wyboru w dwóch kolorach - złoty, srebrny, oraz w pięciu rozmiarach - 90 cm , 110 cm, 120 cm ,130 cm, 140cm (długość łączna z okuciami)
  • Łańcuszek idealnie pasuje do każdej z naszych torebek. Dzięki niemu bardzo szybko możesz zmienić wygląd torebki
  • Zapakowany w estetyczny, bawełniany woreczek

W przypadku zamówienia samego łańcuszka czas realizacji zamówienia wynosi 4-5  dni robocze.

Jeśli łańcuszek został zamówiony razem z torebką, oba produkty zostaną wysłane jedną przesyłką.

4.9 42

Krótka rączka do torebki z łańcucha

Wymiary
  • Długość rączki razem z karabińczykami 44 cm
  • Krótka rączka z łańcucha, zapinana na karabińczyki
  • Zapakowana w estetyczny bawełniany woreczek

 W przypadku zamówienia samej rączki czas realizacji zamówienia wynosi 4-5 dni robocze.

    Jeśli rączka zostanie zamówiona razem z torebką, oba produkty zostaną wysłane jedną przesyłką.

4.9 42

Lubisz torebki z łańcuchami zamiast pasków? Jeśli tak, na pewno zauważyłaś, że po pewnym czasie mogą one tracić swój ładny, oryginalny wygląd i kolor. Na skutek ciągłego tarcia i uderzeń w inne, twarde przedmioty, mogą powstawać na ogniwach niewielkie wgniecenia, kolor może się ścierać, a cały łańcuch po prostu traci swój oryginalny, zadbany wygląd. Jedyne co można wtedy zrobić to wymienić stary łańcuch do torebki na nowy.

Gdzie kupić nowe łańcuchy do torebek?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna — oczywiście w naszym sklepie. W stałej sprzedaży mamy podstawowe modele łańcuchów do torebek, występujące w kilku wariantach. Pierwszym z nich jest długi łańcuch do noszenia torebki na ramieniu.wymienić stary na nowy lub Oferujemy również krótsze łańcuchy do torebek, które służyć mogą jako rączka do trzymania torebki w dłoni. Wymiana jest niesamowicie prosta i polega na odłączeniu starego elementu, zwykle mocowanego na karabińczyku i założeniu w jego miejsce nowego łańcuszka.

Jak zbudowane są łańcuchy do torebki?

Każdy łańcuch składa się z ogniw, które wzajemnie się przeplatają, tworzyć wytrzymałe i solidne połączenie. Trwała metoda lakierowania sprawia, że nawet poddawane intensywnej eksploatacji łańcuchy do torebki, przez długi czas wyglądają jak nowe. Dodając do tego przystępną cenę, w prosty i szybki sposób możesz odświeżyć oblicze swojej starej torebki na zupełnie nowe, modne i atrakcyjne.

Łańcuszek do torebki - do jakiej torebki pasuje?

Łańcuchy do torebki z powodzeniem mogą zastępować klasyczne paski na ramię i uchwyty à la rączki do trzymania w dłoni. Złote i srebrne łańcuchy mają elegancki wygląd, nadając torebkom cech luksusowych i eleganckich. Są odpowiednim wyborem zarówno do dużych toreb shopperów, jak i mniejszych torebek formatu A4 i A5. Dobrze komponują się z elegancką odzieżą biznesową, a także ze strojami casualowymi, w których obecne są skórzane dodatki.

Pokaż więcej